Izvietojums

Jūsu jaunais dzīvoklis atradīsies daudzdzīvokļu namā, kas ļoti organiski iederas Rīgas vēsturiskajā centrā. Visapkārt jūtams 20.gadsimta sākumam raksturīgā nacionālā romantisma gars – skaistas ēkas, tuvumā katoļu un pareizticīgo baznīcas, vecas bruģētas ieliņas… Kopumā tas veido neatkārtojamu, tikai šai pilsētas daļai raksturīgu gaisotni.

Pateicoties tam, ka daudzdzīvokļu māja atrodas pašā Rīgas sirdī, visas pilsētnieku komfortablai dzīvei nepieciešamās ērtības ir Jūsu rīcībā – skola, bērnu dārzs, vairāki lieli tirdzniecības centri un veikali, kafejnīcas un restorāni dažādām gaumēm atrodas dažu kvartālu tuvumā. 

Slavenie Rīgas parki atrodas 10 minūšu gājienā no Jūsu mājām, bet līdz Vecrīgai – Latvijas un Eiropas kultūrvēsturiskā mantojuma pērlei – tiksiet 15 minūtēs lēnā solī.

Muzeji un teātri, kino un izklaides centri… Jums nebūs jāuztraucas, ka nokavēsiet izrādi Latvijas Nacionālajā operā, kā arī par to, kur novietot savu transportlīdzekli. 10-15 minūtēs Jūs, mierīgi pastaigājoties, tiksiet līdz jebkuram centrā izvietotam pilsētas teātrim un visām populārākām izklaides vietām.

Sabiedriskā transporta pieturas atrodas 5 minūšu attālumā no Jūsu mājām. Ar autobusu, trolejbusu vai tramvaju līdz jebkurai Rīgas pilsētas daļai var tikt 20-30 minūšu laikā.

Vēl
Paslēpt
Lielveikali
Autobusu pieturas
Parki